loading

Stogų ir fasadų profesionalias renovacijos ir apdailos paslaugas teikianti bendrovė.

Stogų ir fasadų plovimas

Stogo plovimo, valymo darbai

Reikia konsultacijos?

Kreipkitės į mūsų specialistus Jums patogiu būdu ir mes mielai atsakysime į Jūsų rūpimus klausimus bei parengsime stogo ir fasado plovimo pasiūlymą. Objektus nuo 100m² atliekame visoje Lietuvoje!

Stogo plovimo paslaugos

Stogo plovimo paslauga aktuali kiekvienam nuosavo namo, kitų pastatų savininkams. Specialistai rekomenduoja atlikti stogo valymą kas pusmetį – tai leidžia žymiai prailginti tarnavimo laiką ir kiek įmanoma geriau išsaugoti jo estetinę išvaizdą.
Atsakinga stogo priežiūra gali padėti sutaupyti pinigus bei laiką ir išvengti nuolatinių stogo remontų. Mūsų stogų valymo specialistai atlieka kokybiškus stogo valymo darbus bet kokios paskirties pastatuose – nuosavas namas, biuras, garažas, administracinis/pramoninis pastatas, kotedžas… Sėkminga darbo patirtis stogų plovimo, valymo, dažymo srityje mums leidžia priimti bet kokį iššūkį ir pasirūpinti net pačia sudėtingiausia stogo danga.

Stogų valymui naudojama speciali moderni aukštųjų technologijų įranga – stogas plaunamas aukšto slėgio srove. Profesionali stogo plovimo įranga greitai išvalo stogo paviršių nuo purvo, dulkių, smėlio, šiukšlių. Mūsų naudojamos cheminės medžiagos ne tik kruopščiai nuplauna stogo paviršių, bet ir suformuoja apsauginę plėvelę, kuri garantuoja geresnį ir ilgesnį stogo paviršiaus eksploatavimą bei suteikia papildomą stogo apsaugą nuo neigiamo oro sąlygų poveikio.

Stogo plovimo paslaugos
Stogo valymo darbai

Fasado plovimo paslaugos

Pastato vizitinė kortelė – tai jo fasadas. Švarus ir tvarkingas fasadas sukuria malonų įspūdį šeimininkams be jų svečiams. Todėl būtina reguliariai rūpintis fasado plovimu bei valymu.

Tačiau fasadų plovimas tai sunki procedūra, reikalaujanti specialių įgūdžių, žinių ir technikos. Pastatų šeimininkai negalės kokybiškai atlikti fasado valymo be specialiai fasado plovimui skirtos įrangos. Todėl siekiant sutaupyti Jūsų jėgas, pinigus ir laiką siūlome kreiptis į pastatų fasadų valymo specialistus, kurie naudojant specializuotą įrangą pasirūpins Jūsų fasadų išvaizdą ir pašalins susikaupusius nešvarumus nuo jo paviršiaus.

Fasado valymas

Stogų ir fasadų plovimo kainos

Fasado plovimo kaina prasideda tik nuo 2€ / m²! Tikslias fasado valymo kainas pateiks mūsų vadybininkai individualiai. Susisiekite su mumis ir gaukite patrauklų fasado plovimo darbų kainos pasiūlymą!

Stogo plovimo kaina prasideda tik nuo 2€ / m²! Tikslias stogo valymo kainas pateiks mūsų vadybininkai individualiai. Susisiekite su mumis ir gaukite patrauklų stogo plovimo darbų kainos pasiūlymą!

Galerija

Mūsų jau atlikti darbai

Dalis mūsų jau atliktų darbų. Ieškote stogo bei fasado plovimo, valymo, dažymo, atnaujinimo paslaugų? Domina paslaugų atlikimo kaina bei terminai? Kreipkitės!