loading

Stogų ir fasadų profesionalias renovacijos ir apdailos paslaugas teikianti bendrovė.

Stogų ir fasadų dažymas

Fasado dažymas Marijampolė

Reikia konsultacijos?

Kreipkitės į mūsų specialistus Jums patogiu būdu ir mes mielai atsakysime į Jūsų rūpimus klausimus bei parengsime stogo ir fasado dažymo pasiūlymą. Objektus nuo 100m² atliekame visoje Lietuvoje!

Stogų dažymo paslaugos

Stogų dažymas aktuali paslauga visiems nuosavų namų bei kitų skirtingos paskirties pastatų savininkams. Bėgant laikui, nuo paviršiaus lupasi ir išblykšta dažai, kaupiasi purvas, stogo danga rūdija ir taip yra pažeidžiamas apsauginis dangos sluoksnis. Norint išsaugoti estetinį vaizdą, atnaujinti stogo išvaizdą bei užtikrinti jos ilgaamžiškumą ir praktiškumą, reikėtų kreiptis į savo srities specialistus, kurie profesionaliai ir kokybiškai suteiks stogo dažymo paslaugas.

Mūsų stogų dažymo specialistai turi daug sėkmingos patirties dažant bet kokio dydžio metalines konstrukcijas ir priimant atsakomybę už bet kokio sudėtingumo stogų dažymo projekto įgyvendinimą. Profesionalus ir kompetentingai atliktas darbas per iš anksto su užsakovu sutartą laikotarpį už palankias stogo dažymo kainas – pagrindinis mūsų privalumas, išsiskiriantis mūsų stogų dažymo specialistų komandą nuo kitų stogo dažymo paslaugų tiekėjų. Nepriekaištingas kiekvieno objekto stogo dažymo darbų atlikimas yra geriausias to patvirtinimas.

Kokybiškas stogo dažymo rezultatas priklauso nuo teisingai stogų dažymui reikalingų medžiagų ir profesionalios stogo dažymo technologijos laikymosi. Mes atidžiai stebime ir atsakingai žiūrime į kiekvieną stogo dažymo darbo etapą.

  • Stogo paviršiaus paruošimas
  • Stogo valymas nuo rūdžių, senų dažų šlifavimas, riebalų šalinimas nuo stogo paviršiaus. Stogo valymas atliekamas mechaniškai, smėliasrove ar vandens srove.

  • Stogo gruntavimas
  • Tai yra svarbus stogo dažymo darbo etapas, nuo kurio priklauso efektyvus dažų ir lako sukibimas su metalo paviršiumi. Nauja danga tarnaus daug ilgiau, jei prieš dažant ji bus kruopščiai išvalyta ir nugruntuota.

  • Stogo dažymas
  • Dažai ir lakas dengiami vienu ar keliais sluoksniais pneumatiniu arba beoriu būdu, naudojant modernias ir šiuolaikiškas technologijas, kurios garantuoja kokybiškumą ir ilgaamžiškumą. Darbų rezultatas – visiškai lygi dangą, kuri dar ilgą laiką išlaikys nepriekaištingą išvaizdą.

Ieškote stogo dažymo paslaugų? Norite gauti daugiau informacijos ir sužinoti stogo dažymo kainą? Susisiekite su mūsų stogo dažymo specialistais ir gaukite geriausią stogo dažymo pasiūlymą! Susisiekti

Stogo dažymas
Stogų dažymas

Fasadų dažymo paslaugos

Stogų ir fasadų dažymas aktuali paslauga visiems nuosavų namų bei kitų skirtingos paskirties pastatų savininkams. Bėgant laikui, nuo paviršiaus lupasi ir išblykšta dažai, kaupiasi purvas, stogo danga rūdija ir taip yra pažeidžiamas apsauginis dangos sluoksnis. Norint išsaugoti estetinį vaizdą, atnaujinti stogo arba namo fasado išvaizdą bei užtikrinti ilgesnį eksploatavimą, reikėtų kreiptis į savo srities specialistus, kurie profesionaliai ir kokybiškai suteiks stogo ir fasado dažymo paslaugas.

Fasado dažymas tai atsakingas, reikalaujantis specifinių žinių ir kokybiškų fasado dažymo medžiagų procesas. Fasado dažymo specialistai pastato fasado paviršių apdoroja specialiomis priemonėmis tam, kad sumažinti įvairių defektų tikimybę. Tuo atveju, jeigu pastatų fasado dažymą atlieka pastatų dažymo meistrai pagal visas technologijas ir techniką, fasadą reikės perdažyti tik po kelerių metų (kasmet dažyti fasado nereikės, nes apsauginės medžiagos yra atsparios įvairiems išoriniams poveikiams: ultravioletinė šviesa, temperatūros pokyčiai ir net mechaniniai pažeidimai gali nepaveikti kokybiškai atliktą fasado dažymą.

Jūsų namas, garažas, sodyba ir kitas pastatas jau reikalauja fasado atnaujinimo, fasado dažymo, fasado šilimo, fasado renovacijos? Tuomet kreipkitės į mūsų specialistų komandą, kuri suteiks profesionalią konsultaciją bei parengs patrauklų fasadų dažymo kainos pasiūlymą. Mūsų klientai – mūsų didžiausia vertybė, todėl mes suinteresuoti suteikti Jums geriausią kokybę už priimtiną kainą! Susisiekti

Pastatų renovacija, dažymas, apdaila

Stogų ir fasadų dažymo kainos

Fasado dažymo kaina prasideda nuo 5€ / m². Tikslias fasado dažymo kainas pateiks mūsų vadybininkai individualiai. Susisiekite su mumis ir gaukite patrauklų fasado dažymo darbų kainos pasiūlymą! Sužinoti fasado dažymo darbų kainą

Stogo dažymo kaina prasideda nuo 6€ / m². Tikslias stogo dažymo kainas pateiks mūsų vadybininkai individualiai. Susisiekite su mumis ir gaukite patrauklų stogo dažymo darbų kainos pasiūlymą! Sužinoti stogo dažymo darbų kainą

Galerija

Mūsų jau atlikti darbai

Dalis mūsų jau atliktų darbų. Ieškote stogo bei fasado dažymo, atnaujinimo, šiltinimo, renovacijos paslaugų? Domina paslaugų atlikimo kaina bei terminai? Kreipkitės!